Tekli Pisuvarlı WC
wc kabin 03
110 x 110 Tekli Pisuvarlı Wc Plan
tekli pisuvarlı wc planı
DUVARLAR : 0.40 mm sandwıch panel.
ŞASE : 0,90mm galvaniz sac Karyükü 80 kg/m²
ÇATI : 0,40 mm sandwıch Panel
KAPI : Pvc doğrama menfezli kol kilit takım
TABAN : 20X40 Kutu profil 16 mm.kalınlığında betopan zemin kaplaması olarak pvc yer döşemesi
ELEKTRİK : 1,5 mm2 kablo,sigorta,sigorta kutusu, aydınlatma armatürü, tekli anahtar
TESİSAT : 20 lik fırat boru, musluk, rezervuar

Hayatı Kolaylaştıran Hazır Seyyar Tuvalet & Duş Üniteleri

Marka Kabin seyyar tuvalet kabinleri ve tüm modelleri kullanıma hazır konsepte sunmaktadır. Müşteri beklentilerinin ürünlere özenle yansıtıldığı mobil tuvalet modelleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen taşınabilir tuvalet markası. Kalite standartında üretilen tuvalet kabinleri sipariş sonrası kısa sürede sevke hazır hale getirilmektedir..

Tekli ve altılı ünite arasında üretilen çok sayıda alternatif modelde mobil wc üretimi yapılmaktadır. Tuvalet kabin ürünlerinde yer alan üniteler müşteri tercihlerine göre istenilen ünite özelliğinde hazırlanabilmektedir. Bu üniteler arasında alaturka yer taşı modeli, alafranga klozet modeli, duş kabini modeli ve uluslararası standartlarla donatılmış engelli wc modelinde esnek opsiyonel tercihlerle üretilmektedir. Kabin ölçüleri yine uluslararası standartlara göre hazırlanmakta olup bireysel kullanım taleplerinin yanı sıra, sosyal tesis tuvaleti, okul tuvaleti, hastane tuvaleti gibi kullanım alanları standartlarına uygun özelliktedir.Askeriye ve Eğitim kurumlarının kullanımlarına uygun üretim çeşitliliğimizde bulunmaktadır..

Mobil Tuvalet kabinlerinin elektrik tesisatlarıyla beraber atık ve sıhhi tesisat sistemleri de kullanıma hazır sunulmaktadır.Modüler kabin yüksek kalitede elektrik tesisat malzemesi ve armatür tercihiyle kullanıcılara maksimum düzeyde güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır.Elektrik enerjisi kullanım opsiyonları dikkate alınarak projelendiriler kabinin kablo kalınlıkları 1,5mm2 kullanıcı güvenliği düşünülerek en iyi standartlarda kalınlık bilinçli olarak tercih edilmiştir.Sigortalar birinci kalitede, uluslararası marka tercih edilmiştir.Sigorta üzeri değerleri gerçek değerler olup sigorta kaynaklı yangın risklerine önlem alınmıştır.Elektrik armatürlerinde de kaliteli malzeme ve estetik görünümden taviz verilmemiştir. Güvenle hazırlanmış elektrik tesisatı kabin dışına yine güvenle ana şebekeye bağlantı kolaylığı ile özel buatta kopyalanarak çıkartılmıştır.Bu buattaki kablo uçları ana şebekeye bağlantı yaptığınızda kolayca kullanılabilir hale gelmektedir..

Sıhhi su tesisatı ve atık su tesisat malzemelerinde kalite belgeli, piyasada özellikle tercih edilen marka ürünleri kullanılmaktadır. Temiz su ana şebeke boru bağlantı çıkışı kabin arkasında yan kısımda estetik şekilde ürün dışına alınmıştır. Tuvalet atık gider borusu bağlantı kolaylığı için yine arka alt yan kısıma yerleştirilmiştir. Temiz ve atık su ana şebeke bağlantıları yapıldığında ürün kolayca kullanılabilir hale getirilebilmektedir.